PODLAHY

Prodej a pokládka moderních podlahových krytin

Podlahy

Nabízíme prodej a odbornou pokládku všech druhů podlahových krytin (plovoucí, dřevěné, koberce, lina atd.)

K námi nabízeným službám patří prvotní zaměření místnosti, úprava a vyrovnání podkladu stěrkou, pokládka podlahy a v konečné fázi pak provádíme instalaci obvodových a přechodových lišt a montáž prahů.

PVC

PVC je podlahová krytina, která poskytuje dostatek pohodlí. Je teplá a hřejivá a příjemná na dotek a současně je i vysoce odolná proti opotřebení. Její výhodu je snadná a úsporná údržba.

Nejčastěji je nabízena v šířích 2, 3 a 4 m. Široký výběr z imitací dřeva, dlažby i různých barevných ploch.

Vinylové podlahy

Vinylová podlaha je podlaha se skelnou stabilizační mřížkou, která zaručuje stabilitu výrobku. Navíc má povrch polyuretanovou PUR vrstvu, která zvyšuje její odolnost a usnadňuje její údržbu stejně jako u PVC. Vyrábí se jako plovoucí podlaha nebo jako vinylové dílce určené k lepení.

CERAMIN

Novinka na našem trhu. 100% ekologický materiál bez škodlivých látek -desingová rozmanitost vinylu, odolnost dlažby a dostupnost laminátu. Složení na bázi minerálních látek (mastek), jež se používají i ve zdravotnictví či potravinářství

Plovoucí laminátové podlahy

Tato podlahová krytina Vám nabízí nejvyšší možnou volnost při zařizování. Díky novým výrobním postupům a široké škále standardních i nezvyklých dekorů, Vám nabízí téměř neomezené množství variant, ať již zařizujete Váš interiér v moderním či tradičním stylu.

Vícevrstvé dřevěné podlahy

Jsou v současnosti velmi oblíbené. A to nejen kvůli tomu, že jsou vhodné na podlahové topení, ale také díky jejich stabilní konstrukci.

Vícevrstvé podlahy jsou oproti masivním dřevěným podlahám stabilnější, odolné proti prohýbání, vyboulení i praskání. Strukturu vícevrstvých krytin tvoří dvě nebo tři dřevěné vrstvy sklížené proti sobě křížem.

Masivní podlahy

Dřevo je svými vlastnostmi výjimečný a originální materiál. Lidé s citem pro životní prostředí a přírodu se čím dál více obklopují výrobky ze dřeva. Nejžádanější dřevinou u prkenných podlah je dub v různých povrchových úpravách (kartáčované, hladké, broušené) a v různých barevných odstínech.

Prkna je možno dodat v tloušťkách 20 a 14 mm.

Parkety

Parkety jsou stále oblíbené a populární, a to díky skvělým tepelně izolačním vlastnostem, krásnému a originálnímu vzhledu a téměř neomezené životnosti.